• 15-11-2018, 10:54

  Отже, ще півстоліття тому найінформативнішим методом дослідження хребта був рентген. А сьогодні це і старий добрий рентген, і неврологічне дослідження, і комп'ютерна томографія, і магнітно - резонансна томографія МРТ. Але найбільш популярним, доступним і нешкідливим рід від року стає дослідження за допомогою ультразвуку - узд хребта.

  Дехто й досі вважає, що методом УЗД досліджуються тільки внутрішні органи, мовляв, саме рідини краще за все проводять ультразвукові хвилі. Але завдяки новим методикам сьогодні за допомогою ультразвуку успішно діагностуються порушення в кісткових тканинах.

  В клініці «Сілмед» на ультразвуковому дослідженні хребта спеціалізується відомий досвідчений лікар УЗД Геннадій Степанович Яровий. Далі – від першої особи.

  У кожного із способів діагностики хвороб хребта є плюси і мінуси, але метод УЗД практично ідеальний, бо має низку переваг. Перша і основна – він абсолютно безпечний, бо, на відміну від того ж рентгена, виключає променеве опромінення. Тобто підходить всім без виключення. З цієї ж причини обстеження може проводитися скільки завгодно разів: для первинної постановки діагнозу, в ході лікування хребта, задля контролю за динамікою під час терапії та навіть при всіляких мануальних маніпуляціях. Крім того, трапляється, що ступінь болю у хворого просто не дозволяє використати для діагностики хребта інші методи. До того ж, УЗД - досить дешева і спосіб і доступна діагностика, у порівнянні наприклад з МРТ. Хоча останній є найінформативнішим з відомих.

  Але, метод УЗД також вельми інформативний. При дослідженні хребта за допомогою ультразвуку я бачу вікові зміни в кісткових тканинах, визначаю ступінь деформації при остеохондрозі, досліджую м'які тканини та хрящі. УЗД також незамінна після операцій на хребті, бо дозволяє контролювати відновлення, відслідковувати стан різних новоутворень при терапії.

  Найчастіше пацієнтів на УЗД хребта направляють неврологи та ортопеди. Однак, все більше людей приходять самі, бо болить спина. Це правильно, хоча хребет варто дослідити і якщо людина відчуває болі в скронях, потилиці та очах. Якщо трапляються запаморочення, особливо непритомність. В дослідженні хребта є безумовний сенс, якщо тиск скаче вгору та вниз, якщо болі в спині відгукуються в шию, поперек, груди. Мають насторожити оніміння кінцівок або обличчя, труднощі при рухах, незрозумілі проблеми із пам'яттю та слухом…

  Дослідження хребта ультразвуком обов’язкові при протрузії міжхребцевих дисків і її наступної стадії - грижі, при остеохондрозі і сколіозі, ревматизмі і артрозі, пухлинах різного походження.

  Традиційно УЗД хребта проводиться на шийному і попереково-крижовому відділах. УЗД дозволяє побачити найрізноманітніші відхилення: зміщення в шиї хребців, грижі міжхребцевих дисків і стадії їх зношування, протрузії дисків.

  Особливої підготовки УЗД хребта не потребує. За виключенням хіба УЗД поперекового хребетного відділу. Вона вимагає підготувати кишечник , бо датчик ставиться на передню стінку очеревини. Решта з досліджень хребта вимагає лише самовідповідальності бажання людини покращити комфортність життя.

  В клініці «Сілмед» УЗД хребта можна пройти щоденно. На всі запитання щодо часу, ціни та підготовки до процедури відповість реєстратура «Сілмеду». Ласкаво просимо!

  скачать dle 11.3

Видео о нас

 
 
 

Новости

“Клиника «Силмед» – современная клиника, имеющая за своими плечами почти 10-летний опыт успешной работы.

В поликлиническом отделении ДП «Силмед» ведут прием врачи более 20 специальностей. Среди врачей клиники ДП «Силмед» – 1 доктор медицинских наук, 6 кандидатов медицинских наук, 23 доктора высшей квалификационной категории.

"Кто здоровый - тот богатый, только он этого не знает". Гиппократ.

ДП «Силмед» – единственное в области частное лечебное заведение хирургического профиля с широким диапазоном проводимых оперативных вмешательств.

Клиника ДП «Силмед» расположена в Сумах по адресу ул. Металлургов, 38. Мы ждём Вашего звонка!