шаблоны для dle, uaBIG.com - инструменты для вашего сайта

ПРЕЙСКУРАНТ ЦІН НА ОПЕРАТИВНЕ ЛІКУВАННЯ ХІРУРГІЧНИХ ТА ГІНЕКОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ НА 2017 рік ТА СЕРЕДНІЙ ТЕРМІН ПЕРЕБУВАННЯ НА ЛІЖКУ

 

 

     
       
     

 УВАГА!  До складу вартості проведення операції та медичних послуг входить - проведення оперативного лікування (хірургічне втручання) відповідно до діагнозу, нагляд лікуючого лікаря, стандартний набір медикаментів для неускладненого перебігу лікування за визначеним діагнозом, харчування та перебування на ліжку. В вартість не закладено витрати на придбання додаткових медикаментів, лабораторних та інших обстежень при супутній патології. Їх вартість розраховується окремо по факту, додатково до вартості перебування на ліжку. Вартість додаткового перебування понад зазначений термін - 1500,00 грн. на добу.

 

       
       
       

Видео о нас

 
 
 

Новости

“Клиника «Силмед» – современная клиника, имеющая за своими плечами почти 10-летний опыт успешной работы.

В поликлиническом отделении ДП «Силмед» ведут прием врачи более 20 специальностей. Среди врачей клиники ДП «Силмед» – 1 доктор медицинских наук, 6 кандидатов медицинских наук, 23 доктора высшей квалификационной категории.

"Кто здоровый - тот богатый, только он этого не знает". Гиппократ.

ДП «Силмед» – единственное в области частное лечебное заведение хирургического профиля с широким диапазоном проводимых оперативных вмешательств.

Клиника ДП «Силмед» расположена в Сумах по адресу ул. Металлургов, 38. Мы ждём Вашего звонка!