Часто задаваемые вопросы

Найчастіші запитання до клініки «Сілмед»

Запитання: Що входить до ціни операції в клініці «Сілмед»?

Відповідь: Безпосередньо операція, наркоз, медикаменти, перебування в комфортній мебльованій палаті з усіма зручностями, з кондиціонером та телевізором, харчування, післяопераційний догляд.

Запитання: Аналізи якої лабораторії приймаються до операції?

Відповідь: Будь-якої ліцензованої клініко-діагностичної лабораторії. Крім того, по буднях в приміщенні клініки «Сілмет» здійснюють забір аналізів лаборанти Сумської клініко-діагностичної лабораторії «Сехмет». Ціни на їхні послуги можна знайти на офіційному сайті лабораторії.

Запитання: Як записатися на консультацію до спеціаліста клініки?

Відповідь: За телефоном реєстратурі 095-014-19-33. По буднях з 7-30 до 19-00, по-суботах с 7-30 до 14-00

Запитання: Яким чином записатися на операцію?

Відповідь: Потрібно записатися на консультацію до профільного спеціаліста за телефоном реєстратури 095-014-19-33. Якщо Ви не впевнені який саме фахівець Вам потрібний, реєстратори «Сілмеду» проконсультують Вас відповідно до Ваших скарг. Якщо спеціаліст вважатиме за потрібне лікувати Вас саме хірургічним шляхом, Вам будуть призначені передопераційні обстеження, а може, навіть, передопераційне корегуюче лікування. Лікар-анестезіолог індивідуально підбере схему анестезії і тоді Ваш майбутній хірург остаточно визначить оптимальну дату операції. А також підрахує та обґрунтує суму, в яку Вам операція обійдеться. До суми операції входить: безпосередньо операція згідно діагнозу та стану пацієнта, нагляд лікуючого лікаря, стандартний набір медикаментів, перебування в лікарні, харчування, післяопераційний догляд (допомоги рідних Ви не потребуватимете). У призначений день Ви сплачуєте гроші до бухгалтерії, отримуєте документи та лягаєте у стаціонар.

Оплативши операцію одноразово, пацієнти «Сілмеду» більше ні за що не сплачують.

Запитання: Чи дають у «Сілмеді» лікарняні листи?

Відповідь: Так. ДП «Сілмед» є ліцензованим (Ліцензія АГ 570715 від 28.01.11) лікувальним закладом, акредитованим МОЗ України. Пацієнт, що пройшов у клініці «Сілмед» курс стаціонарного лікування, виписується лікарняний лист, а також надаються всі документи, що необхідні до виписки.

скачать софт

Видео о нас

 
 
 

Новости

“Клиника «Силмед» – современная клиника, имеющая за своими плечами почти 10-летний опыт успешной работы.

В поликлиническом отделении ДП «Силмед» ведут прием врачи более 20 специальностей. Среди врачей клиники ДП «Силмед» – 1 доктор медицинских наук, 6 кандидатов медицинских наук, 23 доктора высшей квалификационной категории.

"Кто здоровый - тот богатый, только он этого не знает". Гиппократ.

ДП «Силмед» – единственное в области частное лечебное заведение хирургического профиля с широким диапазоном проводимых оперативных вмешательств.

Клиника ДП «Силмед» расположена в Сумах по адресу ул. Металлургов, 38. Мы ждём Вашего звонка!