Лише у клініці "Сілмед

Видалення матки лапароскопічним методом в «Сілмеді»

Гістеректомія - операція по видаленню матки. Може поєднуватися з оваріоектомією (видаленням яєчників) і тубоваріектомією (видаленням маткових труб). Це одна з найчастіших операцій в гінекології. А основними приводами до гістеректомії є ендометріоз, фіброміома (доброякісна пухлина матки ) та рак матки.

Часто саме гістеректомія стає найбільш ефективним рішенням проблеми безперервних і виснажливих вагінальних кровотеч. Те ж можна сказати і про лікування ендометріозу, коли у внутрішній оболонці матки жінки починає розвиватися ендометріоїдна тканина (трапляється, що ендометріоз вражає також яєчники, маткові труби, органи черевної порожнини). І якщо консервативне лікування хвороби не дає результатів, то найефективнішим способом залишається саме видалення матки.

Лікарі клініки "Сілмед" застосовують декілька видів гістеректомії:

- тотальна абдомінальна гістеректомія, коли матка видаляється через розріз в ділянці живота. При цьому видаляється лише матка, а шийка матки залишається. Це досить травматичний метод, бо залишає великий рубець на животі;

- вагінальна гістеректомія, під час якої матка видаляється через піхву. В цьому випадку спочатку видаляється шийка матки, а потім інша частина матки. Після такої операції ніяких зовнішніх рубців не залишається;

- гістеректомія лапароскопічним методом, коли операція проводиться без будь-яких розрізів на животі, а за допомогою лапароскопічної апаратури. В цьому випадку в черевну порожнину через дрібні розрізи вводяться трубки, а вже через них відповідні інструменти та відеокамера. За допомогою введеної канюлі в черевну порожнину заходить нешкідливий газ, який підводить стінку живота над органами, даючи хірургу і огляд, і можливість отримати доступ до матки. Лапароскопія протипоказана тим, хто страждає від випадання матки, має занадто велику матку або серйозні кістозні утворення яєчників.

Проте в клініці "Сілмед" до кожного пацієнта застосовують індивідуальний підхід, а пріоритетом у виборі методу лікування є збереження життя і життєвого комфорту пацієнтів.

В "Сілмеді" консультують і оперують провідні сумські гінекологи: Заслужений лікар України Шкурко Сергій Костянтинович, к.м.н. Сумцов Дмитро Георгійович, к.м.н. Сміян Світлана Анатоліївна, к.м.н. Іконописцева Наталія Анатоліївна, лікарі Близнюк Михайло Михайлович та Чумак Яна Володимирівна. Запис на консультацію в реєстратурі клініки по телефону або особисто. Почніть шлях до одужання зі звернення в клініку "Сілмед"!

скачать софт

Видео о нас

 
 
 

Новости

“Клиника «Силмед» – современная клиника, имеющая за своими плечами почти 10-летний опыт успешной работы.

В поликлиническом отделении ДП «Силмед» ведут прием врачи более 20 специальностей. Среди врачей клиники ДП «Силмед» – 1 доктор медицинских наук, 6 кандидатов медицинских наук, 23 доктора высшей квалификационной категории.

"Кто здоровый - тот богатый, только он этого не знает". Гиппократ.

ДП «Силмед» – единственное в области частное лечебное заведение хирургического профиля с широким диапазоном проводимых оперативных вмешательств.

Клиника ДП «Силмед» расположена в Сумах по адресу ул. Металлургов, 38. Мы ждём Вашего звонка!