шаблоны для dle, uaBIG.com - инструменты для вашего сайта
 • 12-06-2017, 17:54

  Шановні колеги! Щиро вітаємо вас, всіх медичних працівників - лікарів, медичних сестер, фельдшерів та ветеранів охорони здоров’я, з професійним святом - Днем медичного працівника!

  Адже навряд чи знайдеться людина, яка б не стикалася з медициною впродовж життя. Бо кожен прагне жити довгим і  активним життям, бачити рідних та близьких здоровими і щасливими. Ще древні казали: здоров’я – наче не все, але все інше без нього нічого не варте. Тож,  робота медика сповнена благородної місії, вона - найгуманніша, найпотрібніша сфера людської діяльності, а люди, які рятують від хвороб і гоять рани, - найшановніші та найповажніші.

   Сьогоднішнім медпрацівникам доводиться працювати у надзвичайно складних умовах.  Вітчизняна медицина переживає далеко не кращі часи: вкрай низькі зарплати, хронічне недофінансування галузі, брак ліків і сучасного обладнання, відсутність належних умов для лікування хворих… Та попри все, високий професіоналізм медичних працівників і вірність справі милосердя дарують багатьом людям можливість долати хвороби, повертатися до активної діяльності та  знову відчувати радість життя.

  Все авторитетнішим на ринку медпослуг стає наш  лікувально-діагностичний центр ДП «Сілмед». Головним секретом успіху закладу є надання тільки якісних медичних послуг. Насамперед завдяки тому, що в клініці «Сілмед» працює команда висококваліфікованих досвідчених спеціалістів, які використовують у своїй роботі найефективніші методи. Це дозволяє сягати високих результатів у мінімальний проміжок часу. Відданість справі, професійний досвід і глибокі знання колектив клініки «Сілмед» завжди поєднує зі щирим співчуттям та високою відповідальністю.

  Шановні колеги! Пам’ятаймо, що головне наше завдання - формувати серед людей культуру здоров’я, відповідальність та розуміння його цінності кожним. За вашу вірність клятві Гіппократа, високому покликанню благородної професії медика, сердечну чуйність і лагідні руки - глибока вдячність!

  У цей день зичимо всім медичним працівникам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, здійснення заповітних мрій. Бажаємо вам, шановні колеги, значних успіхів у благородній справі, впевненості у власних силах,  задоволення працею та її результатами. Дай Боже, щоб ми на собі відчули, як з кожним поступом рідної держави, працювати й жити служителям медицини стає все краще і краще.

   

    З повагою,

        директор ЛДЦ ДП «Сілмед»                       Головний лікар ЛДЦ ДП «Сілмед»,
      Сергій СЛІПЧЕНКО                                Заслужений лікар України
             Петро ПАВЛЮК


Видео о нас

 
 
 

Новости

“Клиника «Силмед» – современная клиника, имеющая за своими плечами почти 10-летний опыт успешной работы.

В поликлиническом отделении ДП «Силмед» ведут прием врачи более 20 специальностей. Среди врачей клиники ДП «Силмед» – 1 доктор медицинских наук, 6 кандидатов медицинских наук, 23 доктора высшей квалификационной категории.

"Кто здоровый - тот богатый, только он этого не знает". Гиппократ.

ДП «Силмед» – единственное в области частное лечебное заведение хирургического профиля с широким диапазоном проводимых оперативных вмешательств.

Клиника ДП «Силмед» расположена в Сумах по адресу ул. Металлургов, 38. Мы ждём Вашего звонка!